Як здати тест на пролактин
ПОРУШЕННЯ ЦИКЛУ ПРОЛАКТИН-ГОРМОН

Як здати тест на пролактин

Порушення концентрації гормону пролактину в крові бувають пов'язані з різними видами порушень циклу, труднощами з настанням вагітності у жінок, зниженням лібідо і погіршенням ерекції у чоловіків, збільшенням молочних залоз або виділеннями з них (у жінок і чоловіків) та ін. Тому оцінка рівня цього гормону часто рекомендується фахівцями при проведенні диференціальної діагностики багатьох захворювань, виявленні причин порушень менструального циклу і в процесі планування вагітності.

До чого бути готовим, коли йдеш до лікаря при порушеннях циклу
ПОРУШЕННЯ ЦИКЛУ

До чого бути готовим, коли йдеш до лікаря при порушеннях циклу

Якщо вам довелося зіткнутися з порушеннями менструального циклу, не відкладайте візит до лікаря. Це допоможе уникнути ускладнень і максимально ефективно відновити нормальну структуру менструального циклу. Вам буде простіше підготуватися до відвідування лікаря, якщо ви вже будете знати, як проходить процес діагностики при порушеннях циклу.

Cдайте аналіз на рівень пролактину в крові в медичних центрах вашого міста

Як зрозуміти, що у вас порушення менструального циклу
ПОРУШЕННЯ ЦИКЛУ

Як зрозуміти, що у вас порушення менструального циклу

Порушення менструального циклу — один з найпоширеніших приводів звернення жінок до лікаря.

За даними статистики до 70% жінок стикаються протягом життя хоча б з одним з порушень менструального циклу. Наприклад, за даними опитувань, дисменорея зустрічалася у жінок з частотою від 15 до 70%. А клінічно порушення циклу діагностуються за різними оцінками у 14-25% жінок дітородного віку.

ЧОМУ МОЖЕ ЗБИТИСЯ ЦИКЛ?

Почему может сбиться цикл?